Het team

Ons team bestaat uit meer dan 30 personen; docenten en ondersteunend personeel. Met z’n allen staan we klaar om samen met onze partners uit de branche onze studenten op te leiden en te begeleiden naar een diploma. Gebruik het smoelenboek om ons rechtstreeks te benaderen.

Hayat Ameziane

Docent Nederlands

h.ameziane@summacollege.nl

06 31963662

Mohamed Arrabbany

Docent Recht

m.arrabbany@summacollege.nl

06 24950747

Shakita Badloe

Docent Sociaal- maatschappelijk, Communicatie & stagecoördinator

sr.badloe@summacollege.nl

06 31963721

Eliane Bourassin

Docent Recht

ece.bourassin@summacollege.nl

06 27434905

Daniël Brauns

Docent Digitaal, Rekenen

jd.brauns@summacollege.nl

06 28029448

Ming Bremer

Management Assistente

m.bremer@summacollege.nl

06 43283522

Kelly van den Broek - van Nunen

Docent Communicatie

kam.vandenbroek-vannunen@summacollege.nl

06 38841369

Thijs Brok

Docent Digitaal

t.brok@summacollege.nl

06 39188439

Martijn Collart

Docent Recht

mfam.collart@summacollege.nl

0648176261

Marieke Cremers

Docent Engels

m.cremers@summacollege.nl

0639188474

Daniëlle Dumoulin

Docent Recht

de.dumoulin@summacollege.nl

06 39188507

Ruud Elzinga

Docent Rekenen

rta.elzinga@summacollege.nl

06 43582264

Imren Gök

Docent Engels

i.goek@summacollege.nl

0642061844

Jessica Gollin

Docent Sociaal-maatschappelijk, Communicatie & Marketing

jjm.gollin@summacollege.nl

06 48063403

Judith Hagedoorn

Docent Recht

jje.hagedoorn@summacollege.nl

06 38214886

Marjan Hendriks

Docent Nederlands, Communicatie

mac.hendriks@summacollege.nl

06 14617190

Barbara Hofman

Docent Recht

b.hofman@summacollege.nl

06 31963694

Thom Janssen

Docent Engels

tjm.janssen@summacollege.nl

06 18540313

Rozjan Khosro

Docent Engels

p.khosro@summacollege.nl

06 34015471

Jeroen Kraaier

Docent Engels

j.kraaier@summacollege.nl

06 43046379

Chantal Krak - de Bie

Docent Recht

cym.krak-debie@summacollege.nl

0642061892

Mieke Leenders

Zorgcoach

mlj.leenders@summacollege.nl

06 39342426

Joyce van Lith

Docent Recht

j.vanlith@summacollege.nl

06 43046394

Sanne van Moll

Docent Communicatie, Marketing & Arbo

scm.vanmoll@summacollege.nl

06 39342388

Sophie Raats

Docent Communicatie, Marketing, HRM

s.raats@summacollege.nl

06 31675494

Susanne van der Rooijen - van der Zalm

Docent Nederlands

scj.vanrooijen-vanderzalm@summacollege.nl

06 43158973

Gerda Rovers

Docent Nederlands

gmej.rovers@summacollege.nl

06 51119582

Marika van Roy

Docent HRM

mcjh.vanroy@summacollege.nl

06 29623222

Manouk Schrouff

Docent Recht

mlm.schrouff@summacollege.nl

06 43582497

Ruud van Thiel

Docent Recht

rja.vanthiel@summacollege.nl

06 46013819

Nancy Vermeulen

Docent Rekenen

ne.vermeulen@summacollege.nl

06 31770268

Marcel Verstraeten

Teamleider

mhcj.verstraeten@summacollege.nl

06 53373708

Angela Verton

Docent Recht

an.verton@summacollege.nl

06 34339419

Ivonne van Viegen - Smetsers

Docent Sociaal-maatschappelijk, Communicatie & Zorgcoach

ije.vanviegen-smetsers@summacollege.nl

06 15054026

Ruud van de Vondervoort

Facilitair medewerker

r.vandevondervoort-hoogstad@summacollege.nl

06 28361052

Maaike van Wijk

Docent Nederlands

mjm.vanwijk@summacollege.nl

06 46100002

Johan Wijnen - Moulijn

Docent Rekenen

jwc.wijnen-moulijn@summacollege.nl

06 51 091491

Roel de Zwart

Docent Communicatie, Marketing & Digitaal

rc.dezwart@summacollege.nl

06 39188437